ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

salon pielęgnacyjny

STRZYŻENIE i PIELĘGNACJA

 W naszym salonie piękności oferujemy profesjonalne strzyżenie psów oraz innych zwierząt, a także różne zabiegi pielęgnacyjne. Do każdego zwierzaka i jego potrzeb podchodzimy z troską i zaangażowaniem. Chętnie doradzamy właścicielom psów czy kotów, jaki rodzaj i długość strzyżenia zwierząt wybrać. Zwierzak powinien nie tylko ładnie się prezentować, ale też czuć dobrze w swojej nowej „fryzurze”. Długość sierści ma duże znaczenie nie tylko dla wyglądu psa, ale też dla zachowania właściwej higieny. Zaniedbana, zbyt długa sierść może być przyczyną nie tylko dyskomfortu, ale też chorób zwierzęcych. Dlatego warto regularnie odwiedzać ze swoim pupilem salon piękności.

ostatnie opinie naszych klientów

Fantastyczna lecznica z 20-letnim stażem. Lecznica założona przez lekarzy z powołaniem, którzy swoją wiedzę wykorzystują by pomagać. Kot, pies, chomik... pomogą każdemu. Wiele osób docenia ich profesjonalizm, przez co czasem trzeba swoje odstać w kolejce. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto.

 

Barbara Burnat

Bez najmniejszego wątpienia wystawiam 5! Lekarze zaangażowani, z dużą wiedzą, spokojnie można tu oddać swojego czworonoga i liczyć na fachową pomoc :) Kolejki faktycznie są, ale warto czekać. Leo po wczorajszej wizycie zadowolony :D

 

Diana Foks

Bardzo dobra lecznica weterynaryjna, kompetentna obsługa, życzliwe traktowanie ludzi i zwierząt, korzystne ceny. Lekarze z tej lecznicy wyleczyli mi kota w "chwilę", wcześniej 5 innych lekarzy z innej lecznicy, zresztą sąsiedniej, nie wiedziało co mu jest.
 

Hans Jans

zobacz wszystkie opinie w serwicie google → 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Białostocka 7g

93-355 Łódź

zyrafalecznica/facebook

kontakt@zyrafalecznica.pl

ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

copyright: ŻYRAFA lecznica dla zwierząt                   projekt i wykonanie: zynet.pl web design studio