ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

innowacyjne metody

leczenia

TERAPIA KAMERTONAMI

Dźwiękowa Terapia Kamertonami polega na wykorzystaniu fali dźwiękowej uzyskanej przy użyciu kamertonów. Fala ta wnikając głęboko w komórki dostraja je do stanu zdrowia, co pomaga doprowadzić pupila do stanu równowagi, harmonii i pełnego zdrowia. Terapia dźwiękiem potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, rozpoczynając od sfery chorób ciała, a kończąc na zaburzeniach umysłu. Dźwięki kamertonów oddziałują również uspokajająco przynosząc pupilowi relaks i odpoczynek. 

ostatnie opinie naszych klientów

Fantastyczna lecznica z 20-letnim stażem. Lecznica założona przez lekarzy z powołaniem, którzy swoją wiedzę wykorzystują by pomagać. Kot, pies, chomik... pomogą każdemu. Wiele osób docenia ich profesjonalizm, przez co czasem trzeba swoje odstać w kolejce. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto.

 

Barbara Burnat

Bez najmniejszego wątpienia wystawiam 5! Lekarze zaangażowani, z dużą wiedzą, spokojnie można tu oddać swojego czworonoga i liczyć na fachową pomoc :) Kolejki faktycznie są, ale warto czekać. Leo po wczorajszej wizycie zadowolony :D

 

Diana Foks

Bardzo dobra lecznica weterynaryjna, kompetentna obsługa, życzliwe traktowanie ludzi i zwierząt, korzystne ceny. Lekarze z tej lecznicy wyleczyli mi kota w "chwilę", wcześniej 5 innych lekarzy z innej lecznicy, zresztą sąsiedniej, nie wiedziało co mu jest.
 

Hans Jans

zobacz wszystkie opinie w serwicie google → 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Białostocka 7g

93-355 Łódź

zyrafalecznica/facebook

kontakt@zyrafalecznica.pl

ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

copyright: ŻYRAFA lecznica dla zwierząt                   projekt i wykonanie: zynet.pl web design studio