ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

dermatologia i endokrynologia

ENDOKRYNOLOGIA

Endokrynologia to kolejny dział weterynarii, w który zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Endokrynologia weterynaryjna to dziedzina, która zajmuje się szeroko pojętą diagnostyką schorzeń układu dokrewnego. Każdy świadomy właściciel czworonoga powinien poznać najczęstsze choroby endokrynologiczne, na które narażony jest jego pupil. Poznanie charakterystycznych objawów z pewnością ułatwi wczesne rozpoznanie stanu chorobowego.

DERMATOLOGIA

Dermatologia, to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry i jej przydatków (włosów, paznokci). Czasami też chorób ogólnoustrojowych, których objawy lokalizują się na skórze. Jest dość rozległą dziedziną, która okazuje się niezwykle przydatna w leczeniu psów i kotów. Dermatolog zajmuje się bowiem chorobami o różnym podłożu, które najczęściej objawiają się świądem i zmianami na skórze lub infekcjami uszu. Ustalenie przyczyn choroby wymaga kompleksowych badań.

ostatnie opinie naszych klientów

Fantastyczna lecznica z 20-letnim stażem. Lecznica założona przez lekarzy z powołaniem, którzy swoją wiedzę wykorzystują by pomagać. Kot, pies, chomik... pomogą każdemu. Wiele osób docenia ich profesjonalizm, przez co czasem trzeba swoje odstać w kolejce. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto.

 

Barbara Burnat

Bez najmniejszego wątpienia wystawiam 5! Lekarze zaangażowani, z dużą wiedzą, spokojnie można tu oddać swojego czworonoga i liczyć na fachową pomoc :) Kolejki faktycznie są, ale warto czekać. Leo po wczorajszej wizycie zadowolony :D

 

Diana Foks

Bardzo dobra lecznica weterynaryjna, kompetentna obsługa, życzliwe traktowanie ludzi i zwierząt, korzystne ceny. Lekarze z tej lecznicy wyleczyli mi kota w "chwilę", wcześniej 5 innych lekarzy z innej lecznicy, zresztą sąsiedniej, nie wiedziało co mu jest.
 

Hans Jans

zobacz wszystkie opinie w serwicie google → 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Białostocka 7g

93-355 Łódź

zyrafalecznica/facebook

kontakt@zyrafalecznica.pl

ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

copyright: ŻYRAFA lecznica dla zwierząt                   projekt i wykonanie: zynet.pl web design studio