ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

kardiologia i choroby wewnętrzne

CHOROBY WEWNĘTRZNE

Obejmujemy opieką lekarską zwierzęta cierpiące na choroby wewnętrzne. Przeprowadzamy kompleksowe badania laboratoryjne, diagnozujemy i wdrażamy odpowiednie leczenie. Opieką obejmujemy zwierzęta także w okresie rekonwalescencji, udzielając wszelkich porad właścicielom na temat właściwej diety i pielęgnacji. Opiekujemy się również zwierzętami młodymi oraz znajdującymi się w podeszłym wieku – rozumiejąc ich specyficzne potrzeby. W leczeniu korzystamy ze sprawdzonej aparatury medycznej.

KARDIOLOGIA

Choroby serca i układu krążenia "kardiologia" weterynaryjna jest jednym z działów wiodących w naszej Lecznicy. W zakresie rozpoznawania i leczenia chorób układu krążenia posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem służącym do diagnozowania i leczenia tych schorzeń.

Dzięki takim urządzeniom możemy wykonywać i analizować zaburzenia rytmu serca w chwili badania, a także niemiarowości występujące w ciągu doby. W naszym szpitalnym oddziale jest wykonywany stały monitoring kardiologiczny obejmujący pacjentów po zabiegach chirurgicznych.

ostatnie opinie naszych klientów

Fantastyczna lecznica z 20-letnim stażem. Lecznica założona przez lekarzy z powołaniem, którzy swoją wiedzę wykorzystują by pomagać. Kot, pies, chomik... pomogą każdemu. Wiele osób docenia ich profesjonalizm, przez co czasem trzeba swoje odstać w kolejce. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto.

 

Barbara Burnat

Bez najmniejszego wątpienia wystawiam 5! Lekarze zaangażowani, z dużą wiedzą, spokojnie można tu oddać swojego czworonoga i liczyć na fachową pomoc :) Kolejki faktycznie są, ale warto czekać. Leo po wczorajszej wizycie zadowolony :D

 

Diana Foks

Bardzo dobra lecznica weterynaryjna, kompetentna obsługa, życzliwe traktowanie ludzi i zwierząt, korzystne ceny. Lekarze z tej lecznicy wyleczyli mi kota w "chwilę", wcześniej 5 innych lekarzy z innej lecznicy, zresztą sąsiedniej, nie wiedziało co mu jest.
 

Hans Jans

zobacz wszystkie opinie w serwicie google → 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Białostocka 7g

93-355 Łódź

zyrafalecznica/facebook

kontakt@zyrafalecznica.pl

ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

copyright: ŻYRAFA lecznica dla zwierząt                   projekt i wykonanie: zynet.pl web design studio