ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

chipowanie i paszporty

CHIPOWANIE i PASZPORTY

Wykonujemy chipowanie zwierząt, które polega na wszczepiane pod skórę zwierzęcia małego chipa. Po wszczepieniu chipa lekarz weterynarii sprawdza specjalnym czytnikiem numer wszczepionego chipa. 

Po wykonanej procedurze dane właściciela z przypisanym numerem chipa wprowadzane są do międzynarodowej bazy danych.  Po numerze chipa można znaleźć w bazie danych, w Internecie numer telefonu do właściciela.

Oprócz obawy przed zgubieniem naszego pupila do chipowania zachęcać nas też powinny podróże. Jeżeli chcemy przemieszczać się ze zwierzakiem po terenie Unii Europejskiej przepisy są ujednolicone. Zwierzę powinno być zachipowane i posiadać paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. 

ostatnie opinie naszych klientów

Fantastyczna lecznica z 20-letnim stażem. Lecznica założona przez lekarzy z powołaniem, którzy swoją wiedzę wykorzystują by pomagać. Kot, pies, chomik... pomogą każdemu. Wiele osób docenia ich profesjonalizm, przez co czasem trzeba swoje odstać w kolejce. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto.

 

Barbara Burnat

Bez najmniejszego wątpienia wystawiam 5! Lekarze zaangażowani, z dużą wiedzą, spokojnie można tu oddać swojego czworonoga i liczyć na fachową pomoc :) Kolejki faktycznie są, ale warto czekać. Leo po wczorajszej wizycie zadowolony :D

 

Diana Foks

Bardzo dobra lecznica weterynaryjna, kompetentna obsługa, życzliwe traktowanie ludzi i zwierząt, korzystne ceny. Lekarze z tej lecznicy wyleczyli mi kota w "chwilę", wcześniej 5 innych lekarzy z innej lecznicy, zresztą sąsiedniej, nie wiedziało co mu jest.
 

Hans Jans

zobacz wszystkie opinie w serwicie google → 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Białostocka 7g

93-355 Łódź

zyrafalecznica/facebook

kontakt@zyrafalecznica.pl

ŻYRAFA

lecznica dla zwierząt

copyright: ŻYRAFA lecznica dla zwierząt                   projekt i wykonanie: zynet.pl web design studio